Головна » 2013 » Липень » 8 » Збори духовнества Снятинського деканату
Збори духовнества Снятинського деканату

У вівторок, 2 липня, у Свято-Троїцькому соборі м. Снятин відбулися збори духовенства деканату, які провів Снятинський благочинний прот. Михайло Марусяк.

На зборах була оголошена інформація про постанови Помісного Собору Української Православної Церкви Київського Патріархату, який проходив 27 червня у Михайлівському Золотоверхому монастирі м. Києва.

Друге питання порядку денного було пов'язане зі святкуванням 1025-ліття Хрещення Русі-України на місцевому рівні. Зокрема було зазначено що цьогорічне святкування відбуватиметься на церковно-державному рівні 1 серпня у Снятині. У програму святкування включено: святковий молебень у Свято-Троїцькому соборі, на який уже запрошено Митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа, хресний хід до пам'ятного знака Незалежності України (у міському парку, поблизу автостанції), спільний молебень біля нього, урочиста академія у Районному будинку культури і концерт духовної музики за участю церковних хорів району.

Оскільки святкування ювілею відбуватиметься на церковно-державному рівні, на збори були запрошені представники районної влади - заступник голови Снятинської РДА з гуманітарних питань Світлана Івасюк і радник голови Снятинської районної ради Ярослав Романюк, які у своїх виступах ознайомили присутніх із тими заходами, яких вживає державна влада задля проведення цього святкування.

Насамкінець було узгоджено програму концерту духовної музики між регентами церковних хорів. Координував це питання регент хору Свято-Троїцького собору м. Снятин Дмитро Лесюк.

Окрім того на зборах було вирішено провести цикл семінарів для церковних псаломщиків (дяків). Перший такий семінар запланований на 15 липня.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 680 | Додав: admin | Теги: збори | Рейтинг: 5.0/1

«  Липень 2013  »