Головна » 2017 » Серпень » 10 » Збори духовенства Снятинського деканату
Збори духовенства Снятинського деканату

8 серпня у Свято-Вознесенському храмі міста Снятина відбулися збори духовенства Снятинського деканату під головуванням благочинного протоієрея Михайла Марусяка.

На порядок денний було винесено кілька питань. Серед них - підсумки щорічної візитації парафій Снятинського деканату, яка цього року проводилася 13, 14 і 17 липня, про що повідомлялося раніше. З цього приводу отець-декан звернув увагу отців-настоятелів на необхідність дотримання належного порядку в храмах, особливо у вівтарі (на Престолі, Жертовнику); ведення облікової документації; постійного зв'язку парафій із деканатом тощо.

Окрім того на зборах було порушене питання необхідності створення фонду взаємопідтримки священнослужителів, який повинен формуватися із особистих коштів духовенства деканату.

До роботи зборів духовенства долучився головний інспектор Снятинського району з державного пожежного нагляду капітан служби ЦЗ Руслан Васильків, який у спілкуванні зі священнослужителями наголосив на необхідності вживання максимальних заходів пожежної безпеки у храмах, тим більше, що більшість із них - дерев'яні. Руслан Ігорович звернув увагу настоятелів на те, що в кожній церкві повинен бути наявним весь протипожежний інвентар, вогнегасники повинні проходити щорічну перевірку тощо.

На зборах була обговорена ще низка організаційних питань.

Завершилися збори спільною молитвою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 160 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.0/1

«  Серпень 2017  »