Головна » 2014 » Грудень » 31 » Збори духовенства Івано-Франківської єпархії
Збори духовенства Івано-Франківської єпархії

30 грудня у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківськ відбулися збори духовенства Івано-Франківської єпархії під головуванням правлячого архієрея - Митрополита Іоасафа. У зборах взяли участь і священики Снятинського деканату на чолі із благочинним - прот. Михайлом Марусяком.

Розпочалися збори спільною молитвою, після чого владика Іоасаф подякував священнослужителям єпархії за сумлінну працю у винограднику Христовому за рік, що минає.

У своєму слові архієрей наголосив на необхідності дотримання канонічних і дисциплінарний норм у контексті звершення священиками своїх обов'язків.

Окремої уваги було приділено питанню порядку у храмах і на церковних подвір'ях. Було наголошено на необхідності дотримання православних канонів і традицій щодо облаштуванню інтер'єру та екстер'єру храмів.

Ще одним пунктом порядку денного було питання видання "Шематизму Івано-Франківської єпархії", підготовка якого добігає завершення. Владика Іоасаф висловив деякі міркування з цього приводу.

Звітуючи про допомогу для бійців АТО, Митрополит Іоасаф зауважив, що окрім конкретних засобів (тепловізорів, бронежелетів тощо) єпархією було надано фінансової допомоги на суму понад 200 тис. грн., якщо не враховувати ще й адресну підтримку окремими парафіями вихідців зі своїх міст і сіл. Особливо наголосив архієрей на сумлінній праці у цій царині прот. Івана Лапки, капелана Івано-Франківської єпархії.

Насамкінець владика-митрополит привітав священиків із прийдешніми Різдвяними святами.

Завершилися збори спільною молитвою.

Категорія: З життя єпархії | Переглядів: 1085 | Додав: admin | Теги: збори, архієрей | Рейтинг: 1.7/3

«  Грудень 2014  »