Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2020 » Грудень » 15 » У Заваллі відзначили храмове свято
У Заваллі відзначили храмове свято

21 листопада, у день Собору святого Архістратига Михаїла і всіх Небесних Сил Безплотних, у Свято-Михайлівській церкві села Завалля було звершене урочисте богослужіння з нагоди храмового свята.

Спочатку духовенство і віряни піднесли свої молитви до св. Архістратига Михаїла за читанням Акафіста, а згодом було відслужено Божественну Літургію, яку очолив прот. Михайло Мизюк, настоятель Свято-Миколаївського храму міста Снятина. Отцю Михайлу співслужили: настоятель храму свящ. Роман Мизюк, прот. Петро Станчак, настоятель Петропавлівського храму в селі Хутір-Будилів, прот. Павло Захарук, настоятель храму Почаївської ікони Божої Матері в селі Задубрівці, прот. Микола Марусяк, настоятель Свято-Вознесенської церкви міста Снятина, і дияк. Володимир Кривко.

За святковим богослужінням разом із вірянами також молився і Снятинський міський голова Анатолій Шумко.

Після читання Євангелія повчальну проповідь виголосив прот. Петро Станчак.

Під час Божественної Літургії було піднесено молитви за визволення "від згубної пошесті".

Особлива молитовна атмосфера в храмі була була підсилена мелодійним співом дитячого хору, який діє при храмі під керівництвом Надії Одинської.

Наприкінці Божественної Літургії від імені собору духовенства настоятеля і всю громаду привітав прот. Микола Марусяк.

Парафіяни села Завалля щиро привітали отця Михайла Мизюка, який упродовж багатьох років був настоятелем їхньої святині.

Настоятель храму свящ. Роман Мизюк щиро подякував священнослужителям за спільну молитву і побажав усім неустанної молитовної допомоги від Архістратига Михаїла.

Після урочистого "Многоліття" духовенстві і віряни були помазані св. єлеєм, освяченим напередодні за вечірнім богослужінням.

Завершилося святкове богослужіння водосвяттям на церковному подвір'ї, після якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 85 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/3
«  Грудень 2020  »

прот. Микола Марусяк © 2021