Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2020 » Серпень » 4 » Храмове свято в Долішньому Залуччі
Храмове свято в Долішньому Залуччі

28 липня, в день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира Великого, у Свято-Володимирській церкві Долішнього Залуччя відбулося урочисте богослужіння з нагоди храмового свята. На запрошення настоятеля очолив Божественну Літургію Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк. Отцю-декану співслужив настоятель храму прот. Тарас Дмитрук, а також запрошене духовенство: прот. Юрій Грабовецький зі Стецеви, прот. Петро Станчак із Хутора-Будилова, прот. Богдан Близнюк із Хлібичина і Турки Борщівської, прот. Микола Марусяк зі Снятина, прот. Василь Мороз із Підвисокого, свящ. Іван Лазаренко зі Снятина, свящ. Роман Мизюк із Завалля і протодияк. Роман Підгірний.

Після читання Євангелія  прот. Михайло Марусяк виголосив повчальну проповідь.

Під час Літургії було піднесено особливі молитвослів'я за справедливий мир в Україні та українських воїнів, а також за припинення "згубної пошесті" і за всіх медиків.

Наприкінці богослужіння отець Михайло привітав настоятеля і всю громаду із храмовим святом, подякував за сумлінну працю, за охайний і доглянутий храм і побажав усім Божого благословення за молитовним заступництвом святого князя Володимира.

Після урочистого "Многоліття" всі присутні були помазані св. єлеєм, освяченим напередодні за вечірнім богослужінням, а згодом усі вийшли на церковне подвір'я, де було звершено чин освячення води.

Разом із водосвяттям було звершено чин освячення нового Хреста.

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 87 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2
«  Серпень 2020  »

прот. Микола Марусяк © 2020