Головна » 2019 » Серпень » 1 » Храмове свято в Долішньому Залуччі
Храмове свято в Долішньому Залуччі

28 липня, коли Православна Церква молитовно вшановує пам'ять святого рівноапостольного князя Володимира Великого, свій храмовий день відзначає громада Свято-Володимирської церкви села Залуччя Долішнє. Святкове богослужіння з цієї нагоди очолив Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк у співслужінні настоятеля храму прот. Тараса Дмитрука, а також запрошеного духовенства: прот. Миколи Курилюка із Прутівки, прот. Михайла Мизюка зі Снятина (Микулинці), прот. Станіслава Войтовича із Горішнього Залуччя, прот. Любомира Куцака із Будилова і Любківців, прот. Юрія Грабовецького зі Стецеви, прот. Петра Станчака із Хутора-Будилова, прот. Миколи Борчука із Устя і Тулови, прот. Миколи Марусяка зі Снятина, прот. Василя Мороза із Підвисокого, прот. Романа Гуменяка із Олешкова і протодияк. Романа Підгірного зі Снятина.

Після читання Євангелія отець-декан звернувся до присутніх у храмі вірян зі словами повчальної проповіді..

Наприкінці Божественної Літургії прот. Михайло Марусяк привітав настоятеля і всю долішньозалучанську громаду із храмовим святом, іменинників - із днем небесного покровителя, а всіх українців - із днем Хрещення Руси-України. Отець-декан також щиро подякував церковному активу Свято-Володимирського храму за їхню працю на славу Божу.

Після урочистого "Многоліття" всі присутні мали нагоду отримати помазання св. оливою, освяченою за вечірнім богослужінням.

Згодом на церковному подвір'ї було освячено воду.

Завершилося святкове храмове богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого всі були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 701 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1
«  Серпень 2019  »

прот. Микола Марусяк © 2019