Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2013 » Липень » 3 » Закінчення навчання у Джурівській недільній школі
Закінчення навчання у Джурівській недільній школі
24 червня, в день Святого Духа, у недільній школі при Хресто-Воздвиженському храмі села Джурів відбулася особлива подія, присвячена закінченню трирічного курсу навчання. Зранку, під час Божественної Літургії, учні і їхні батьки молилися разом зі своїм учителем і настоятелем прот. Ярославом Петруком і всією джурівською громадою, складаючи Богові подяку за успішне завершення навчання і отримані в недільній школі знання. Після святкового богослужіння отець-настоятель вручив свідоцтва випускникам недільної школи.

А у другій половині дня у храмі було звершено молебень, після якого учні і батьки разом зі своїм духовним наставником вирушили до Манявського Хресто-Воздвиженського монастиря. Паломники хресною ходою пройшли від Джурова до Іллінців, де, сівши в автобус, попрямували до Маняви.

При в'їзди до села вони вийшли із автобуса і пішою ходою направилися до монастиря. Манявська обитель зустріла паломників, коли вже почало вечоріти.

У вдячність за щасливо подоланий шлях у Хресто-Воздвиженському соборі було звершено подячний молебень, за яким разом із паломниками молився скитоначальник Спасо-Преображенського Скиту ігумен Феогност (Бодоряк).

Згодом паломники мали нагоду скуштувати монастирської їжі за трапезою.

Закінчився перший день відвідин Манявської обителі цікавим спілкуванням біля багаття.

Наступного дня джурівчани, виконуючи монастирський режим, молилися разом із братією за ранковою молитвою, після чого піднялися до Блаженного каменя.

25 червня – особливий день для монастиря – день вшанування Манявської ікони Богоматері, названої "Ізбавителька". На святкове богослужіння вже кілька років поспіль збирається чимало молільників. Тож і джурівські юні парафіяни долучилися до святкового богослужіння. Багато з них у цей день приступили до Таїнств Сповіді і Причастя, а після Божественної Літургії взяли участь у святковій хресній ході навколо собору.

Загалом паломницька поїздка до Манявського монастиря залишила багато позитивних вражень, які зігріватимуть душі юних християн ще багато років.
Категорія: Церква і школа | Переглядів: 1737 | Додав: admin | Теги: Паломництво, недільна школа, Манявський монастир, Джурів | Рейтинг: 5.0/4
«  Липень 2013  »

прот. Микола Марусяк © 2021