Головна » 2019 » Серпень » 7 » У храмі на Галицькому гостинці вшанували Почаївську ікону Божої Матері
У храмі на Галицькому гостинці вшанували Почаївську ікону Божої Матері

5 серпня, коли Православна Церква вшановує Почаївську ікону Божої Матері, -  храмове свято церкви, що на Галицькому гостинці, на околиці села Задубрівці ("темна каплиця"). З цієї нагоди тут відбулося урочисте богослужіння.

Зранку собор духовенства на чолі з духівником Манявського Хрестовоздвиженського монастиря  архімандритом Софронієм (Ленівим) звершив читання Акафіста Божій Матері на честь Її Почаївської ікони.

Божественну Літургію очолив настоятель Свято-Успенського храму села Чернятин Городенківського району (Коломийська єпархія) протоієрей Михайло Гуменяк у співслужінні настоятеля прот. Павла Захарука і численного духовенства.

Наприкінці Літургії отець Михайло звернувся до вірян, які численно зібралися в храмі, із повчальною проповіддю, в якій пригадав історію прославлення Почаївської ікони Божої Матері, а також звернув увагу на внутрішній, духовний зміст свята.

Після проповіді прот. Павло Захарук висловив щиру вдячність усім священнослужителям, які завітали розділити радість храмового свята і які неодноразово підтримували як молитовно, так і матеріально храм на Галицькому гостинці. Також настоятель подякував парафіянам і гостям, які не лише в цей день, а й кожного дня приходять чи приїжджають з різних куточків Покуття до цього по-особливому святого місця, аби помолитися і бути почутими.

Після величного "Многоліття" всі присутні мали нагоду отримати помазання св. оливою, освяченою напередодні за вечірнім богослужінням.

На завершення святкового богослужіння на церковному подвір'ї було звершено водосвятний молебень.

Архімандрит Софроній коротко розтлумачив зміст освячення води і з'ясував, яку духовну і тілесну користь приносить для християнина споживання цієї великої святині. Після цього всі присутні щедро були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 569 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.0/2
«  Серпень 2019  »

прот. Микола Марусяк © 2019