Головна » 2015 » Листопад » 3 » За здорову націю і тверезе життя
За здорову націю і тверезе життя

Таким гаслом завершив недільну святу літургію в ганьківському храмі Успіння Пресвятої Богородиці настоятель храму протоієрей Ярослав Марикот.

Зважаючи на тенденцію росту споживання алкоголю громадянами України (2-ге місце в Європі) зокрема молоддю, назріває загроза виродження і люмпенізації української нації. Щоб запобігти цьому, з ініціативи отця Ярослава в неділю 1 листопада в Ганьківцях було створено "Братство тверезості", до якого вступило 15 чоловік разом зі священиком Ярославом Марикотом, сільським головою Василем Шияном і директором школи Григорієм Ступариком. Серед членів новоутвореного братства 70% - молоді чоловіки і юнаки віком до 30-ти років.

Члени "Братства тверезості" дали обітницю не вживати алкоголю протягом одного року (перший випробний термін) і отримали душпастирське благословення.

Упродовж року кожної середи в ганьківському храмі будуть відправлятися акафісти перед іконою Богоматері "Невпивана Чаша" за членів браства і за ганьківчан, які зловживають алкоголем.

До речі, двері "Братства тверезості" відкриті для всіх бажаючих і страждущих тверезого життя. Тож нехай допоможе Господь Бог примножити ряди "Братства", затвердити його статут і всім братчикам досягти поставленої мети.

Андрій Бойчук,
житель села Ганьківці,
член "Всеукраїнської хритиянської ліги тверезості" з 2006 року

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 480 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/3