Головна » 2017 » Серпень » 7 » Вшанування Почаївської ікони Божої Матері у храмі на "Галицькому гостинці"
Вшанування Почаївської ікони Божої Матері у храмі на "Галицькому гостинці"

5 серпня - день вшанування Почаївської ікони Богоматері. Саме на честь цього свята освячений храм на "Галицькому гостинці" біля села Задубрівців. З давніх-давен невеличку каплицю на цьому місці люди називають "темною", а саму місцину - благодатною. З історією цієї каплиці ви можете ознайомитися за цим покликанням.

З нагоди храмового свята у церкві Почаївської ікони Божої Матері відбулося урочисте Богослужіння. Зранку тут було відслужено Акафіст Богоматері й освячено воду.

Божественну Літургію в цей день очолив Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк. Окрім настоятеля прот. Павла Захарука отцю-декану співслужили: прот. Василь Близнюк із Заболотова, прот. Василь Захарук із Задубрівців, прот. Степан Гуменяк із Рудник та Іллінців, прот. Іван Курилюк із Белелуї, прот. Любомир Куцак із Будилова і Любківців, прот. Мирослав Паньків із Бучачок і Трофанківки, прот. Іван Шовкопляс із Миколаївської єпархії, прот. Василь Руданець із Красноставців, прот. Андрій Гаврилюк із Рож-Поля, прот. Володимир Захарук із Зібранівки, прот. Василь Мороз із Підвисокого, прот. Роман Гуменяк з Олешкова, прот. Василь Кушерський із Шевченкового, свящ. Іван Гузак із Кіцманської єпархії і протодияк. Роман Підгірний.

За святковим Богослужінням також молилася ігуменя Фелофея, настоятелька Свято-Прокопіївського жіночого монастиря на хуторі Лекече Кіцманської єпархії.

Після Євангельського читання отець-декан виголосив проповідь, у якій розкрив велич і неосяжність піклування Божої Матері родом людсьским.

Цього святочного дня чимало вірян приступили до Таїнств Покаяння і Причастя Тіла і Крові Христової. Серед них - багато дітей.

Наприкінці Божественної Літургії прот. Михайло Марусяк привітав настоятеля і всіх прихожан храму на "Галицькому гостинці" із храмовим святом і всім побажав неустанної помочі Матері Божої.

На завершення Богослужіння отець-декан окропив усіх присутніх свяченою водою, після чого віряни мали нагоду приступити до помазання освяченою оливою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 496 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 3.7/3

«  Серпень 2017  »