Головна » 2011 » Серпень » 7 » Вшанування Почаївської ікони Богоматері у Задубрівцях
Вшанування Почаївської ікони Богоматері у Задубрівцях

5 серпня, в день вшанування Почаївської ікони Божої Матері відбулося святкове богослужіння у каплиці на "Галицькому гостинці", що на окраїні села Задубрівці. Зранку біля хреста було відслужено акафіст Божій Матері на честь її Почаївської ікони і водосвятний молебень, який очолив протоієрей Іван Макулович (с. Торговиця Городенківського району, Коломийсько-Косівська єпархія).

Божественну літургію звершив Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк у співслужінні настоятеля протоієрея Василя Захарука, а також прот. Михайла Никифорюка (с. Топорівці Городенківського району, Коломийсько-Косівська єпархія), прот. Івана Макуловича, прот. Василя Близнюка, прот. Михайла Гуменяка (с. Чернятин Городенківського району, Коломийсько-Косівська єпархія), прот. Миколи Курилюка, прот. Михайла Мизюка, прот. Івана Курилюка, прот. Мирослава Ніньовського (с. Вікно Городенківського району, Коломийсько-Косівська єпархія), прот. Любомира Куцака, прот. Мирослава Паньківа, прот. Миколи Кравчука (с. Сороки Городенківського району, Коломийсько-Косівська єпархія), прот. Петра Станчака, прот. Василя Ткачука, прот. Богдана Близнюка, свящ. Миколи Борчука, свящ. Володимира Захарука, свящ. Ігоря Івасютина (с. Торговиця Городенківського району, Коломийсько-Косівська єпархія), свящ. Павла Захарука (м. Сторожинець, Кіцманська єпархія), свящ. Василя Мороза.

Після євангельського читання прот. Михайло Марусяк виголосив проповідь, у якій торкнувся питання віри в житті людини. Часто можна почути таке оправдання: "Якщо віра – це дар Божий, а мені Бог не дав належної віри, то в чому ж тут моя провина?" Але це лише спроба самооправдання. Якщо хвора людина не хоче звернутися до лікаря, то хіба лікар винен у тому, що людина хворіє? Вшановуючи Почаївську ікону Богоматері, ми бачимо перед собою людей, які були врятовані через те, що мали тверду віру, але до цієї віри вони прийшли через належне життя. Так само і нам треба здобувати тверду віру і на її основі будувати своє життя, і тоді Пресвята Богородиця і нас спасе, – наголосив отець-декан.

На святковому богослужінні молилася велика кількість людей із навколишніх сіл, оскільки місце, де побудована каплиця, з глибокої давнини шанується як святе, адже чимало чудес сталося на цьому місці. Співали на літургії два хори - с. Задубрівці і с. Топорівці

Приємно, що в цей день чимало вірян сподобилися причаститися Святих Христових Тайн, а що найбільш відрадно, серед них було багато дітей і навіть немовлят.

Після завершення богослужіння прот. Михайло Марусяк привітав отця-настоятеля і всіх присутніх зі святом і побажав неустанної помочі Матері Божої. У свою чергу прот. Василь Захарук подякував усім за спільну святкову молитву і закликав усіх залишатися твердими і непохитними у православній вірі.

На завершення урочистостей усі присутні були окроплені свяченою водою, після чого мали нагоди прикластися до списку Почаївської ікони Богоматері.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 2637 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2

«  Серпень 2011  »