Головна » 2011 » Червень » 26 » Вшанування Манявської ікони Божої Матері
Вшанування Манявської ікони Божої Матері

25 червня – пам'ятний день для Манявського Хресто-Воздвиженського монастиря, а водночас і всього Прикарпаття, адже саме цього дня 2003 року до обителі прибула ікона Божої Матері "Ізбавителька".

Цьогорічні урочистості з нагоди цього свята очолив Священноархімандрит монастиря Високопреосвященний ІОАСАФ, архієпископ Івано-Франківський і Галицький, якому співслужили: благочинний монастиря ієромонах Паїсій (Кухарчук), братія монастиря, а також приїждже духовенство єпархії, в тому числі і клірик Снятинського деканату - прот. Микола Марусяк.

На богослужінні було присутнє прикарпатське козацтво, яке виразило своє бажання, щоб саме день вшанування Манявської ікони став днем посвячення в козаки. Храм був переповнений паломниками з різних куточків області.

Після запричасного стиха проповідь виголосив настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Верхній Струтин Рожнятівського деканату протоієрей Михайло Дарвай, який наголосив на необхідності для кожного християнина своїм життям досягати святості.

У цей велика кількість вірян приступили до Сповіді і Причастя Святих Христових Тайн.

Після Літургії був звершений хресний хід навколо Хресто-Воздвиженського собору і відслужено молебень до Пресвятої Богородиці.

На завершення святкування владика Іоасаф на паперті храму виголосив проповідь, у якій ознайомив усіх присутніх з історією Манявської ікони і побажав усім заступництва Божої Матері.

Історію Манявської ікони можна прочитати тут.

Категорія: З життя єпархії | Переглядів: 1443 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.0/4

«  Червень 2011  »