Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2020 » Червень » 1 » Храмове свято у Вознесенській церкві Снятина
Храмове свято у Вознесенській церкві Снятина

28 травня, у день Вознесіння Господнього, храмове свято відзначила громада Свято-Вознесенської церкви міста Снятина. Святкове богослужіння очолив Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк у співслужінні настоятеля храму прот. Миколи Марусяка, а також кліриків Свято-Троїцького собору міста прот. Теофіла Кишкана, свящ. Івана Лазаренка і протодияк. Романа Підгірного.

Після читання Євангелія отець-декан виголосив повчальну проповідь, у якій розкрив духовний зміст і велич свята Вознесіння Господнього, наголосивши, що цією подією Спаситель Ісус Христос відкриває нам дорогу до Царства Небесного.

Після заамвонної молитви було прочитано Акафіст Ісусу Христу та піднесено молитви за всіх хворих і лікарів.

Наприкінці богослужіння отець Михайло привітав усіх парафіян Вознесенської церкви із храмовим святом. Настоятель висловив щиру подяку духовенству за розділену духовну трапезу, а також склав слова щиро вдячності церковному братству за сумлінну працю на славу Божу, хористам і дякові (який, до речі, напередодні відсвяткував свій 65-літній ювілей), міському голові і його команді за постійну турботу.

Через негоду традиційне храмове водосвяття було звершене не на церковному подвір'ї, а в храмі, після чого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Завершилося святкове богослужіння помазанням св. єлеєм, освяченим напередодні за вечірнім богослужінням.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 347 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1
«  Червень 2020  »

прот. Микола Марусяк © 2020