Головна » 2016 » Червень » 11 » Вознесенська церква в Снятині вп'яте відзначила престольне свято
Вознесенська церква в Снятині вп'яте відзначила престольне свято

9 червня, в день Вознесіння Господнього, уже вп'яте після відродження відзначила своє храмове свято Вознесенська церква в м.Снятині. Святкове богослужіння в цей день очолив Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк, якому спіслужили: настоятель храму прот. Микола Марусяк, а також прот. Теофіл Кишкан, прот. Михайло Мизюк, прот. Ярослав Марикот, прот. Тарас Дмитрукпрот. Микола Борчукпрот. Богдан Близнюк, прот. Віталій Коржинський, прот. Василь Семотюк, прот. Роман Гуменяк і протодияк. Роман Підгірний. За богослужінням також молився міський голова Снятина Анатолій Шумко.

Божественну літургію супроводжував спів зведеного хору Свято-Троїцького собору і Свято-Вознесенської церкви під керівництвом Дмитра Лесюка.

Після євангельського читання проповідь виголосив прот. Роман Гуменяк.

Наприкінці богослужіння отець-декан привітав парафіян і гостей із храмовим святом.

Завершилося святкове богослужіння водосвяттям, після якого усі присутні були окроплені свяченою водою.

Фото Сергія Гуленка (оригінали можно переглянути ТУТ) і прес-служби Снятинського деканату

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1420 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.5/6

«  Червень 2016  »