Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2020 » Вересень » 27 » До Вовчківців завітав Митрополит Іосаф
До Вовчківців завітав Митрополит Іосаф

21 вересня, в день Різдва Пресвятої Богородиці, Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф відвідав з архіпастирським візитом село Вовчківці, де у місцевому Свято-Успенському храмі очолив святкове богослужіння. Відвідини архієрея були приурочені 160-літтю церкви і 610-ій річниці від першої писемної згадки про село. За Божественною Літургією владиці Іоасафу співслужили: Снятинський декан прот. Михайло Марусяк, настоятель храму прот. Іван Коржинський, а також прот. Василь Близнюк із Заболотова, прот. Василь Захарук із Задубрівців, прот. Степан Гуменяк із Рудник та Іллінців, прот. Михайло Мизюк зі Снятина (Микулинці), прот. Василь Руданець із Красноставців, прот. Ігнатій Мельник із Попельник, прот. Юрій Грабовецький зі Стецеви, прот. Андрій Гаврилюк із Рож-Поля і Шевченкового, прот. Василь Ткачук із Новоселиці, прот. Віталій Коржинський із Орельця і Балинців, прот. Микола Марусяк зі Снятина, прот. Василь Мороз із Підвисокого і свящ. Роман Мизюк із Завалля.

За святковим богослужінням разом із вірянами в храмі молився сільський голова Вовчківців Іван Рурик.

Перед Літургією на церковному подвір'ї архієрей освятив оновлений пам'ятний хрест, що був установлений на честь 1000-ліття Хрещення Руси-України.

Під час причастя духовенства із повчальною проповіддю до вірян звернувся прот. Михайло Марусяк.

Наприкінці Літургії Митрополит Іоасаф виголосив повчальне слово, в якому торкнувся багатьох насущних проблем сучасності, переглядаючи їх через призму духовно-моральних законів і закономірностей.

На завершення архієрей привітав усіх зі святом, із двома ювілеями, а настоятеля ще й із третім - 40-літтям пастирського служіння. На згадку про архіпастирський візит до Вовчківців владика Іоасаф вручив низку нагород духовенству та активним парафіянам храму.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 163 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2
«  Вересень 2020  »

прот. Микола Марусяк © 2021