Головна » 2019 » Липень » 18 » Щорічний об'їзд парафій Снятинського деканату
Щорічний об'їзд парафій Снятинського деканату

15-17 липня Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк проводив щорічний об'їзд парафій деканату.

У ході візитації було перевірено стан антимінсів, умови зберігання запасних Дарів, наповнення і стан ризниці. Отець благочинний прослідковує діяльність церковних братств і сестринств, зокрема ведення документації (прибутково-видаткові, метричні та ін. книги), порядок у храмі, на церковному подвір'ї, цвинтарі, наявність богослужбової літератури тощо.

Водночас прот. Михайло Марусяк цікавиться проблемами, які виникають на парафіях чи у церковно-державних відносинах, чи на міжконфесійному рівні, чи в контексті внутріпарафіяльного життя.

Позаяк у даний час у багатьох храмах ведуться оздоблювально-реставраційні роботи, отці-настоятелі і церковна управа мають нагоду отримати важливу і кваліфіковану пораду.

Окрім того отець-декан має можливість оцінити роботу щодо внутрішнього чи зовнішнього оздоблення храмів, дзвіниць, церковних подвір'їв.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 408 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1
«  Липень 2019  »

прот. Микола Марусяк © 2019