Головна » 2018 » Квітень » 2 » Військові священики Снятинського деканату взяли участь у Всеукраїнському з'їзді капеланів у Дніпрі

6 березня 2018 р., розпочав свою роботу Всеукраїнський з’їзд військових священиків (капеланів) Української Православної Церкви Київського Патріархату, який проходив упродовж 6-9 березня в м. Дніпро.

Участь у роботі Всеукраїнського з’їзду капеланів взяв Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, голова Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан, керуючий Дніпропетровською єпархією єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, єпископ Луганський і Старобільський Афанасій, Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник, член Вищої Церковної Ради, голова Економічного управління Київського Патріархату прот. Петро Ландвитович, а також понад 200 військових священиків (капеланів) з усієї України, які забезпечують душпастирську опіку військовослужбовців Збройних Сил України, Національної Гвардії України та Державної прикордонної служби України.

У рамках проведення з’їзду були підсумовані результати діяльності військових священиків в силових структурах за період 2014-2018 рр. та сформовано концепцію подальшого розвитку військового духовенства в Збройних силах та інших військових формуваннях України.

У роботі з'їзду взяли участь і капелани зі Снятинщини: прот. Степан Гуменяк, прот. Віктор Курилюк і прот. Василь Мороз.

За матеріалами Київських єпархіальрних відомостей

Категорія: Церква і суспільство | Переглядів: 121 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 1.0/1
«  Квітень 2018  »

прот. Микола Марусяк © 2018