Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2013 » Березень » 6 » Відкритий урок з християнської етики
Відкритий урок з християнської етики

У середу, 6 березня, у Снятинській гімназії було проведено відкритий урок на тему "Заповіді любові". Підготував його викладач християнської етики протоієрей Михайло Мизюк. На уроці було розглянуто дві найважливіші заповіді: любити Бога всім серцем і всією душею, а ближнього, як самого себе.

На основі уже вивчених 10 заповідей Божих учні мали можливість збагнути, як тісно пов'язаний Декалог із заповідями любові. Протягом уроку гімназисти показали неабиякий рівень знання вивченого матеріалу і вміння працювати зі Святим Письмом.

Використовуючи різні педагогічні методи, отець-викладач зумів майстерно поєднати їх із теоретичним матеріалом, що надало урокові однорідної цілісності. Підсумкова бесіда із учнями показала, що гімназисти добре засвоїли дві головні заповіді і збагнули, як їх можна і варто реалізувати у практичному житті.

На відкритому уроці були присутні: директор гімназії Гладчук І.М., завучі і вільні від уроків учителі. Під час обговорення уроку, яке проходило одразу після його завершення, було зазначено, що він був проведений на високому методичному і науково-теоретичному рівні.

Категорія: Церква і школа | Переглядів: 2220 | Додав: admin | Теги: школа, християнська етика | Рейтинг: 4.2/5
«  Березень 2013  »

прот. Микола Марусяк © 2021