Головна » 2013 » Серпень » 30 » Видинівському храму - 170
Видинівському храму - 170

28 серпня, в день свята Успення Пресвятої Богородиці, відбулося урочисте богослужіння в Свято-Успенському храмі села Видинів. Цьогорічне святкування було приурочене не лише храмовому дню. Воно було подвоєне ще й 170-літнім ювілеєм церкви.

Святкову Божественну Літургію очолив Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк у співслужінні настоятеля храму свящ. Віктора Курилюка, а також прот. Миколи Курилюка - настоятеля храму в с. Прутівка, прот. Івана Курилюка - настоятеля храму в с. Белелуя, прот. Ігнатія Мельника - настоятеля храму в с. Попельники, прот. Віталія Кулайця - настоятеля храму в с. Княже, прот. Володимира Івасюка - настоятеля храму в с. Драгасимів, прот. Василя Ткачука - настоятеля храмів у с. Новоселиця.

Після Євангельського читання отець-декан звернувся до вірян зі словом повчання, в якому розтлумачив духовний зміст свята Успення Пресвятої Богородиці.

Після Літургії лунали вітання з нагоди ювілею храму для настоятеля і парафіян і чисельні многоліття.

Завершилося святкове богослужіння водосвяттям на церковному подвір'ї, після якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 473 | Додав: admin | Теги: Успення Богородиці, благочинний, богослужіння, Видинів | Рейтинг: 4.2/5

«  Серпень 2013  »