Головна » 2011 » Листопад » 7 » Відбулися збори Снятинського деканату
Відбулися збори Снятинського деканату

У понеділок, 7 листопада, у Свято-Троїцькому соборі м.Снятин відбулися збори Снятинського деканату під головуванням канцлера Івано-Франківського єпархіального управління протоієрея Василя Бурака. Окрім духовенства у зборах взяли участь старости і касири парафіяльних рад деканату.

У контексті зустрічі присутні були ознайомлені зі станом справ на рівні Церкви та єпархії, після чого було розглянуто цілий ряд організаційних питань. Зокрема йшлося про належне ведення документації на парафіях, що в першу чергу стосувалося метричних, інвентарних і бухгалтерських книг.

Далі отець-канцлер проконсультував присутніх щодо порядку виготовлення нових печаток для релігійних громад (там, де це необхідно).

Також було наголошено на необхідності дотримання статутної норми щодо щоквартальної ревізії і регулярного звіту перед громадою, відповідальність за які несе ревізійна комісія і настоятель. Особливої уваги було надано питанню щодо розподілу пожертв, які надходять за звершення певних треб.

До того ж головуючий наголосив на необхідності регулярної сплати внесків у Пенсійний фонд з метою забезпечення священнослужителів пенсією при досягненні пенсійного віку.

Насамкінець усім присутнім було повідомлено про необхідність передплати церковної преси на 2012 рік.

Завершилися збори  спільною молитвою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 580 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2

«  Листопад 2011  »