Головна » 2011 » Квітень » 24 » Великодні богослужіння в Снятині
Великодні богослужіння в Снятині

Вночі на 24 квітня у Свято-Троїцькому соборі міста Снятин відбулася святкова пасхальна відправа, яку очолив настоятель собору, декан Снятинський протоієрей Михаїл Марусяк у співслужінні соборного духовенства. Великоднє богослужіння розпочалося із хресного ходу навколо собору, після якого перед зачиненими дверима храму розпочалася Пасхальна утреня. Після багаторазового співу "Христос воскрес із мертвих..." духовенства і народу отець настоятель відчинив хрестом двері собору, що символізує собою відвалення ангелом каменя від Гробу Господнього.

Під час Божественної літургії отець декан виголосив проповідь, у якій висвітлив значення Воскресіння Христового не лише для християн, але й для всього людства. Водночас у своїй проповіді настоятель чітко продемонстрував унікальність християнської релігії, виключною особливістю якої є віра у  воскресіння мертвих.

Після святкового богослужіння на церковному подвір'ї було освячено паски, а також м'ясні і молочні страви, принесені віруючими до храму.

Того ж дня у Свято-Вознесенському храмі міста (який перебуває у стадії реставрації і поки є не діючим) настоятель протоієрей Микола Марусяк відслужив Пасхальну вечірню. За вечірнею у храмі молився декан Снятинський протоієрей Михаїл Марусяк, який після богослужіння подякував усім жертводавцям і парафіянам цієї древньої святині за їхні пожертви і труди, завдяки яким відроджується храм.

Тут ви можете переглянути фоторепортаж святкового богослужіння

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 553 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

«  Квітень 2011  »