Головна » 2019 » Травень » 11 » Великоднє богослужіння в Снятині
Великоднє богослужіння в Снятині

28 квітня, в день Світлого Христового Воскресіння, у Свято-Троїцькому соборі міста Снятина було звершене урочисте богослужіння, яке очолив настоятель собору, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк. Отцю-декану спіслужили клірики собору: прот. Теофіл Кишкан, прот. Микола Марусяк, свящ.Іван Лазаренко і протодияк. Роман Підгірний.

Розпочалося Пасхальне богослужіння Північницею (Надгробним), під час якої Святу Плащаницю було занесено до вівтаря і встановлено на престолі. Згодом весь клір і прихожани вийшли на хресний хід навколо храму, який супроводжувався святковим співом стихири "Воскресіння Твоє, Христе Спасе..." й урочистим великоднім передзвоном.

Перед дверима храму розпочалася Пасхальна утреня. Після багаторазового співу тропаря "Христос воскрес із мертвих..." настоятель хрестом відчинив зачинені двері собору, чим символічно зобразив відвалення каменя від гробу Господнього, і всі увійшли до храму, де і продовжилась відправа утрені.

Згодом було звершено Божественну Літургію.

На завершення богослужіння прот. Михайло Марусяк виголосив повчальне слово, у якому підкреслив виняткове значення Воскресіння Христового. Також отець-настоятель привітав кліриків і прихожан Свято-Троїцького собору, а одночасно і всіх снятинців зі Світлим Христовим Воскресінням.

Після урочистого "Многоліття" всі присутні були помазані освяченою оливою.

На завершення святкового богослужіння на церковному подвір'ї було освячено паски і всі м'ясні і молочні страви, з якими віряни прийшли в цей день до храму.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 123 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »

прот. Микола Марусяк © 2019