Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2020 » Березень » 16 » Велике Повечір'я із читанням канону прп. Андрія Критського
Велике Повечір'я із читанням канону прп. Андрія Критського

2 березня православні християни розпочали Великий піст. За словами святих отців це час духовної весни, коли християнська душа через покаяння і подвиг самообмеження оживає для повноцінного життя з Богом.

Задля повноцінного занурення у подвиг посту і якісного проходження цього поприща Православна Церква пропонує своїм духовним чадам особливі богослужіння.

У Свято-Троїцькому соборі в понеділок, вівторок, середу і четвер першого тижня посту було звершено Велике Повечір'я із читання Великого покаянного канону св. Андрія Критського.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 149 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2020  »

прот. Микола Марусяк © 2020