Головна » 2017 » Жовтень » 10 » У Кулачині відзначили храмове свято
У Кулачині відзначили храмове свято

9 жовтня, в день пам'яті святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, своє храмове свято відзначає громада мікрорайону Кулачин міста Снятин. З цієї нагоди Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк відвідав Свято-Іоано-Богословську церкву, де очолив святкове богослужіння. Отцю-декану разом із настоятелем прот. Тарасом Дмитруком співслужили: прот. Теофіл Кишкан, прот. Михайло Мизюк, прот. Василь Руданець, прот. Юрій Грабовецький, прот. Микола Борчук, прот. Микола Марусяк, прот. Віталій Коржинський, прот. Василь Мороз, свящ. Віталій Гедз і протодияк. Роман Підгірний. Згодом до собору духовенства долучився ще прот. Богдан Близнюк.

Разом зі священнослужителями і численними вірянами у храмі молилися міський голова Снятина Анатолій Шумко, директор Снятинської ЗОШ №2 Володимир Ахтемійчук, депутат міської ради Світлана Варварук.

Після читання Євангелія прот. Михайло Марусяк виголосив повчальну проповідь, в якій на основі житія святого апостола Іоана Богослова з'ясував суть християнської любові.

Наприкінці Божественної Літургії отець-декан привітав настоятеля і його паству із храмовим святом, подякував за їхні старання і труди біля храму. У свою чергу отець-настоятель висловив сердечну вдячність священнослужителям за спільну молитву і щирі вітання.

Після многоліття всі присутні отримали помазання освяченою оливою.

Згодом на церковному подвір'ї  було звершено чин малого освячення води.

Святкове богослужіння завершилося хресною ходою навколо храму, під час якої всі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 838 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2

«  Жовтень 2017  »