Головна » 2015 » Квітень » 28 » В Івано-Франківську відбулися збори духовенства єпархії
В Івано-Франківську відбулися збори духовенства єпархії

23 квітня, у четвер, у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківськ під головуванням Митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа були проведені збори духовенства Івано-Франківської єпархії.

На порядок денний було винесено ряд важливих питань. Зокрема, архієрей поінформував духовенство про перспективи об'єднання УПЦ КП і УАПЦ, зважаючи на недавню заяву Місцеблюстителя предстоятеля УАПЦ митрополита Макарія.

Важливу інформацію озвучив керівник єпархіального відділу у справах молоді ігумен Феогност (Бодоряк), який запропонував на базі Манявського Хрестовоздвиженського монастиря у день вшанування Манявської ікони Богоматері, яка іменується "Ізбавителька" (25 червня),  провести зустріч православної молоді Прикарпаття. Окрім того отець ігумен наголосив на організації вже традиційної пішої хресної ходи до Манявської обителі напередодні вшанування прпп. Іова і Феодосія Манявських (7 липня). Також отець Феогност закликав отців-настоятелів залучати молодь до православного літнього табору, який буде організований на початку серпня при Спасо-Преображенському скиті.

Не менш важливим виявилося питання організації і функціонування недільних шкіл при храмах єпархії. Була озвучена пропозиція щодо координування спільної діяльності і створення консолідованої мережі недільних шкіл.

Не меншої уваги були приділено роботи священнослужителів із військовослужбовцями, які повертаються із зони АТО. Також наголошувалося на ролі Церкви загалом і священиків зокрема у досягенні миру на Сході України.

Наступним питанням порядку денного була презентція нового "Шематизму Івано-Франківської єпархії". Перш за все владика-митрополит подякував священнослужителям, які вчасно подавали інформацію для цього видання, а водночас наголосив, що "Шематизм" - це одна із небагатьох можливостей священиків і парафіяльних громад залишити для прийдешніх поколінь цінні дані про життя і діяльність як священнослужителів, так і очолюваних ними парафій.

Перед завершенням зборів до священнослужителів єпархії звернувся свящ. Юрій Бурак, який щиро подякував їм за молитовну і матеріальну підтримку його під час важкої недуги.

Завершилися збори духовенства спільною молитвою і архієрейським благословенням.

Опісля зборів духовенство на чолі з архієреєм мали нагоду відвідати недільну школу, що функціонує при храмі святого архістратига Михаїла, яка розташована на вул. Симоненка обласного центрту (настоятель - прот. Іван Лапка).

Категорія: З життя єпархії | Переглядів: 1019 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.0/3

«  Квітень 2015  »