Головна » 2012 » Грудень » 21 » В Івано-Франківську відбулися збори духовенства єпархії
В Івано-Франківську відбулися збори духовенства єпархії

У четвер, 20 грудня, у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Івано-Франківська відбулися збори духовенства Івано-Франківської єпархії під головуванням правлячого архієрея - Митрополита Іоасафа.

На порядку денному було обговорення змін до Закону України "Про свободу совісті і релігійні організації", підписаних Президентом України В.Януковичем 16 жовтня 2012 року. Зокрема було наголошено, що дані зміни - це спроба щільніше контролювати релігійні організації посередництвом органів влади і силових структур різних рівнів, а це в свою чергу ледь не повертає сучасні церковно-державні відносини до радянських принципів і стереотипів.

Наступне питання, яке піднімалося на зборах, - це діяльність сучасних новітніх сект, котрі носять тоталітарних характер. Тому священикам-настоятелям необхідно ознайомлювати своїх парафіян із ознаками діяльності такого роду релігійних і псевдорелігійних організацій задля запобігання їх поширення на теренах Прикарпаття.

Митрополит Іоасаф поінформував священнослужителів про стан здоров'я єпископа Коломийського і Косівського Іоана і закликав усіх молитовно поминати його під час богослужінь і в особистих молитвах.

Клірики єпархії були також ознайомлені зі станом справ монастирського життя на Івано-Франківщині, зокрема вони дізналися про розбудову Спасо-Преображенського і Свято-Вознесенського скитів Манявського Хрестовоздвиженського монастиря. Владика-митрополит закликав священиків залучатися до цієї святої справи і духовно, і матеріально.

Окрім того на зборах було розглянуто низку поточних питань із життя парафій.

Категорія: З життя єпархії | Переглядів: 657 | Додав: admin | Теги: збори | Рейтинг: 3.7/3

«  Грудень 2012  »