Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2020 » Грудень » 24 » Храмове свято в Усті
Храмове свято в Усті

19 грудня, в день пам'яті святителя Миколая Чудотворця, архієпископа Мир Лікійських, своє храмове свято відзначає громада Свято-Миколаївської церкви села Устя. На запрошення настоятеля урочисте богослужіння з цієї нагоди очолив Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк. Отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Микола Борчук, прот. Василь Руданець, настоятель храму в селі Красноставці, прот. Юрій Грабовецький, настоятель храму в селі Стецева, прот. Богдан Близнюк, настоятель храму в селах Хлібичин і Турка-Борщівська, прот. Дмитро Джус, настоятель храму в селі Русів і протодияк. Роман Підгірний, клірик Свято-Троїцького собору в місті Снятин.

Після читання Євангелія отець-декан виголосив повчальну проповідь.

Наприкінці Божественної Літургії отець Михайло привітав настоятеля із подвійним святом - із храмовим днем та з днем тезоіменитства. А також подякував усій громаді за сумлінну працю у храмі Божому.

Завершилося святкове богослужіння водосвятним молебнем на церковному подвір'ї, після якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 110 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2020  »

прот. Микола Марусяк © 2021