Головна » 2013 » Вересень » 13 » Урочистості з нагоди 1025-ліття в Івано-Франківську
Урочистості з нагоди 1025-ліття в Івано-Франківську

5 вересня в Івано-Франківську відбулося єпархіальне святкування 1025-ліття Хрещення Руси-України, яке було організоване, як підсумкове після святкування по деканатах єпархії.

Святкові заходи розпочалися Божественною Літургією у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Івано-Франківська, яку очолив Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф у співслужінні Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, благочинних та численного духовенства єпархії. Делегацію Снятинського деканату очолив благочинний протоієрей Михайло Марусяк у супроводі значної частини духовенства району.

Разом із духовенством за Літургією молилися представники влади області, районів і районних центрів. Снятинщину зокрема представляли голова районної ради Володимир Томаш і заступник голови РДА з гуманітарних питань Світлана Івасюк.

Після Літругії було відслужено Молебень.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.

Далі святкування продовжилося в Івано-Франківській обласній філармонії урочистою академією і святковим концертом.

Серед духовних творів, які прозвучали на сцені, були церковні піснеспіви у виконанні хору духовенства Снятинського деканату, вокального ансамблю священиків та церковнослужителів Калуського деканату і митрополичого хору Свято-Троїцького кафедрального собору м. Івано-Франківська.

Завершилося святкування молитвою "Боже Великий, Єдиний..." і многоліттям.

Фото протодияк. Романа Підгірного,

прес-служба Снятинського деканату

Категорія: З життя єпархії | Переглядів: 513 | Додав: admin | Теги: богослужіння, Митрополит Іоасаф, 1025-ліття | Рейтинг: 3.5/2

«  Вересень 2013  »