Головна » 2017 » Грудень » 25 » Учні недільної школи здобували новий досвід
Учні недільної школи здобували новий досвід

24 грудня, в неділю праотців, група учнів недільної школи, що діє при Свято-Троїцькому соборі міста Снятина, мали нагоду побувати в недільній школі при кафедральному соборі прп. Параскеви Сербської міста Чернівців. Такий обмін досвідом був ініційований наставниками обох шкіл, зокрема прот. Миколою Марусяком, свящ. Володимиром Григоровичем, Марією Вакарюк , Іриною Токарчук , й активно підтриманий настоятелем Свято-Параскевського собору прот. Миколою Семелюком.

До цієї поїздки діти готувалися заздалегідь. На одному із занять під керівництвом пані Ганни Камад, учителя трудового навчання Снятинської ЗОШ №2, вони своїми руками зробили невеличкі подарунки для своїх однолітків із Чернівців.

У сам день поїздки діти разом зі своїми наставниками взяли участь у Божественній Літургії у Свято-Вознесенському храмі міста Снятина, після якої, спільно помолившись, вирушили до Чернівців. Тут вони побували на Літургії, яку в дитячому храмі на честь Почаївської ікони Богоматері звершував її настоятель свящ. Володимир Григорович.

Після Літургії учні обох шкіл скуштували смачного обіду.

Після спільної трапези, перед початком занять, учні Снятинської недільної школи вручили своїм чернівецьким друзям заздалегідь приготовлені подарунки, а взамін отримали щедрі пакунки солодощів, які дісталися їм від святого Миколая.

Згодом діти були розподілені за групами і приступили до занять. Вони мали нагоду побувати на уроках з богослов'я, рукоділля і церковного співу.

Після занять учні мали ще нагоду поспілкуватися із духовними наставниками і помолитися у храмі прп. Параскеви Сербської.

Після відвідин недільної школи діти побували на Центральній площі біля пам'ятника Тарасу Шевченку, на Соборній площі біля міської ялинки і на Театральній площі біля драмтеатру.

Насамкінець учні відвідали Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, колишню резиденцію Буковинських Митрополитів, і помолилися у Трьохсвятительському університетському храмі.

З неймовірними враженнями і з емоціями, що переповнюють серце, діти зі своїми батьками і наставниками повернулися додому, знайшовши в Чернівцях для себе нових друзів і отримавши неабиякий духовний досвід від усього побаченого і почутого

.

Категорія: Церква і школа | Переглядів: 233 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.2/4

«  Грудень 2017  »