Головна » 2019 » Травень » 14 » У Заваллі відзначили День матері і неділю жінок-мироносиць
У Заваллі відзначили День матері і неділю жінок-мироносиць

12 травня, в неділю жінок-мироносиць, у Свято-Михайлівському храмі села Завалля відбувся вечір духовної пісні "Сивенька ластівка", приурочений Дню матері, який цьогоріч співпав із православним днем жінки - неділею жінок-мироносиць. Захід був проведений з ініціативи настоятеля храму свящ. Романа Мизюка.

На свято завітав співочий колектив - аматорський вокальний квінтет "Аксіос" студентів-богословів філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

У концертній програмі глядачам було запропоновано низку духовних творів, які прозвучали в храмі. А згодом на церковному подвір'ї гості з Чернівців виконали в'язанку веселих українських народних пісень.

Святковий захід залишив у душах глядачів якнайприємніші враження. Нехай щира молитва й українська пісня завжди додають усім весняної снаги!

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 453 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.4/7
«  Травень 2019  »

прот. Микола Марусяк © 2019