Головна » 2018 » Травень » 14 » У Вознесенському храмі Стецеви відзначили День Матері
У Вознесенському храмі Стецеви відзначили День Матері

13 травня стецівчани віддали шану Матері Божій, яка завжди нас охороняє й завжди заступає. Також віддали шану рідній Матері, яка сьогодні виряджає своїх синів на жорстоку боротьбу за рідну неньку – Україну!

Після святкового богослужіння у церкві Вознесіння Господнього с. Стецеви настоятель протоієрей Юрій Грабовецький привітав усіх присутніх з Днем Матері і наголосив, що травень називають місяцем Матері Божої. Протягом місяця дорослі та діти несуть до церкви квіти,служать маївки та співають пісні, в яких славлять Богородицю. Ще із першої миті життя схиляються над нами обличчя матерів. У тривозі й любові, у замилуванні й надії вдивляються мами у своїх дітей, сподіваючись і прагнучи щастя для них. Усім своїм життям і працею, прикладом і вихованням вони утверджують у нас кращі риси людяності й добра. Бути ангелом-охоронцем призначено їм самим Богом.

Також бібліотекарем дорослої бібліотеки була проведена віршована ікебана «Для нас лиш б’ється ночами й днями єдине в світі – серце мами!», мета якої зміцнювати дружні стосунки між молоддю та їхніми батьками, родинами; виховувати дбайливе й уважне ставлення до мам і бабусь. Обдаровані діти нашої церкви, дарували віршовані рядки своїм найріднішим матерям та звеличували подякою Матір Божу. Також юні парафіяни звертались з проханням до Богородиці за нелегку долю нашої України.

Учасниками дійства були діти різного віку: від вихованців дитячого садочка до школярів-випускників.

Прес-служба храму Вознесіння Господнього села Стецева

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 46 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2018  »

прот. Микола Марусяк © 2018