Головна » 2019 » Червень » 11 » У Вознесенській церкві Снятина - храмове свято
У Вознесенській церкві Снятина - храмове свято

6 червня, в день Вознесіння Господнього, храмове свято відзначила громада ПЦУ Свято-Вознесенської церкви міста Снятина. На запрошення настоятеля протоієрея Миколи Марусяка розділити радість престольного свята прийшли: настоятель храму св.ап. Іоана Богослова міста Снятина (мікрорайон Кулачин) і Свято-Володимирської церкви села Залуччя Долішнє прот. Тарас Дмитрук, настоятель храму Успіння Пресв. Богородиці села Ганьківці і Свято-Михайлівської церкви села Вишнівка прот. Василь Семотюк, клірик Свято-Троїцького собору міста Снятина свящ. Іван Лазаренко.

Святкове богослужіння розпочалося читанням Акафіста Господу Ісусу Христу.

Згодом було звершено Божесвтенну Літургію.

Після читання Євангелія повчальну проповідь виголосив свящ. Іван Лазаренко.

За святковим богослужінням співав хор Свято-Троїцького собору під керівництвом заслуженого працівника культури України Дмитра Лесюка, а разом з вірянами в храмі молився міський голова Снятина Анатолій Шумко.

Наприкінці Божественної Літургії прот. Тарас Дмитрук звернувся із вітальним словом до святкової громади і настоятеля. Він зокрема наголосив, що сьогодні для парафіян Вознесенської церкви - подвійна радість: по-перше, в цей день храм стає другою Елеонською горою, а всі присутні тут разом з Апостолами проводжають у небесні простори Спасителя; а по-друге, це - другий Великдень, адже велич храмового свята цілком справедливо прирівнюється пасхальному торжеству.

Після урочистого "Многоліття" всі присутні були помазані св. єлеєм, освяченим напередодні за вечірнім богослужінням.

А згодом на церковному подвір'ї було звершено водосвяття.

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

<

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 318 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.0/4
«  Червень 2019  »

прот. Микола Марусяк © 2019