Головна » 2016 » Липень » 29 » У Вишнівці провели в останню путь полеглого героя
У Вишнівці провели в останню путь полеглого героя

27 липня у селі Вишнівка провели в останню путь воїна Анатолія Василика, який загинув 23 липня поблизу Мар'їнки на Донбасі від кулі снайпера. Чин похорону звершив настоятель місцевого Свято-Михайлівського храму протоієрей Ярослав Марикот у співслужінні священиків Снятинського деканату.

Народився Анатолій 29 травня 1994 року. Через смерть батьків опинився в дитячому будинку. Згодом його всиновило подружжя із маленького покутського села Вишнівка. 2010 року померла прийомна мати Анатолія. У лютому 2016 року був призваний на службу за контрактом.

Помолитися за упокій душі і віддати шану полеглому герою прийшли побратими-воїни, односельчани, жителі сусідніх сіл, очільники району.

Зворушливі до сліз слова у своїй проповіді-прощі виголосив прот. Ярослав Марикот. Водночас отець-настоятель нагадав представникам влади, яку відповідальність вони несуть не лише за керівництво і господарювання, але й за належну увагу як до героїв, так і простих пересічних людей - сумлінних і самовідданих трудівників.

Під час прощання з героєм особливого суму додала пісня-реквієм "Пливе кача" у виконанні белелуйського чоловічого квартету.

Люди проводжали полеглого земляка зі сльозами на очах, стоячи на колінах.

Поховали Анатолія, як воїна-героя, - під залпи автоматів і під виконання державного Гімну України.

Упокой, Господи, душу раба Твого полеглого воїна Анатолія там, де всі праведні спочивають!

Прес-служба Снятинського деканату

Фото: прес-служби Снятинської РДА, Снятинської районної радиvikna.if.ua

Категорія: Церква і суспільство | Переглядів: 986 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 3.0/2

«  Липень 2016  »