Головна » 2013 » Квітень » 8 » У Тулові відзначили престольне свято
У Тулові відзначили престольне свято

7 квітня, у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке цьогоріч співпало із третьою (Хрестопоклонною) неділею Великого посту, свій храмовий день відзначила православна громада Благовіщенської церкви с. Тулова.

З нагоди престольного свята до храму завітав Снятинський благочинний прот. Михайло Марусяк, який очолив святкове богослужіння. Отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Микола Борчук, а також прот. Іван Курилюк (с. Белелуя), прот. Ярослав Марикот (села Ганьківці і Вишнівка), прот. Василь Руданець (с. Красноставці), прот. Юрій Грабовецький (с. Стецева), прот. Тарас Дмитрук (м. Снятин і с. Долішнє Залуччя), прот. Володимир Івасюк (с. Драгасимів), прот. Василь Ткачук (с. Новоселиця) і протодияк. Роман Підгірний (клірик Свято-Троїцького собору м. Снятин).

Після євангельського читання отець-благочинний звернувся до вірян зі словом повчання.

Після відпусту Божественної літургії звучали привітання з нагоди храмового свята і уставні многоліття.

Завершилося богослужіння водосвятним молебнем на церковному подвір'ї, після чого всі присутні були окроплені освяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1672 | Додав: admin | Теги: Благовіщення, благочинний, Тулова, богослужіння | Рейтинг: 4.2/5

«  Квітень 2013  »