Головна » 2019 » Травень » 14 » У Тулові відсвяткували 150-річчя храму
У Тулові відсвяткували 150-річчя храму

12 травня, в неділю жінок-мироносиць, у Тулові відбулися урочистості з нагоди 150-річного ювілею святині села - церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці. На святкове богослужіння було запрошено численне духовенство. Божественну Літургію очолив Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк у співслужінні настоятеля храму прот. Миколи Борчука, а також: прот. Василя Джуса (с. Потічок), прот. Івана Курилюка (с. Белелуя), прот. Василя Руданця (с. Красноставці), прот. Юрія Грабовецького (с. Стецева), прот. Петра Станчака (с. Хутір-Будилів), прот. Василя Ткачука (с. Новоселиця), прот. Дмитра Джуса (с. Русів) і протодияк. Романа Підгірного (м. Снятин).

Після читання Євангелія отець-декан виголосив повчальну проповідь.

Наприкінці богослужіння прот. Михайло Марусяк привітав настоятеля і всю громаду зі славним ювілеєм і побажав Божого благословення для святині і для всіх, хто в ній молитиметься. Також отець-декан привітав усіх матерів із Днем матері, а все жіноцтво загалом із православним днем жінки - неділею жінок-мироносиць.

У свою чергу о. Микола подякував священнослужителям за те, що прибули розділити радість свята, а своїм парафіянам - за сумлінну працю задля блага храму Божого і за щирі молитви тут.

До привітань також долучилися діти - наймолодші прихожани.

Після багаторазового "Многоліття" всі присутні мали нагоду почути коротку оповідь 150-літньої історії Благовіщенського храму.

Завершилося святкування ювілею на церковному подвір'ї, де було звершено водосвяття.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 798 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/3
«  Травень 2019  »

прот. Микола Марусяк © 2019