Головна » 2017 » Травень » 26 » У Свято-Вознесенському храмі Снятина відзначили престольне свято
У Свято-Вознесенському храмі Снятина відзначили престольне свято

25 травня, коли цьогоріч Православна Церква святкує Вознесіння Господнє, у Свято-Вознесенському храмі міста Снятина було звершено святкове богослужіння з нагоди престольного свята. Божественну Літургію очолив протоієрей Василь Руданець, настоятель Свято-Михайлівського храму села Красноставці, у співслужінні настоятеля прот. Миколи Марусяка, а також прот. Теофіла Кишкана, клірика Свято-Троїцького собору м. Снятина, прот. Петра Станчака, настоятеля Свято-Петро-Павлівського храму села Хутір-Будилів, прот. Василя Семотюка, клірика Свято-Троїцького собору м.Снятина, і прот. Василя Мороза, настоятеля Свято-Покровського храму села Підвисоке.

За богослужінням співав зведений хор Свято-Троїцького собору і Свято-Вознесенської церкви під керівництвом Дмитра Лесюка.

Після Євангельського читання прот. Василь Руданець виголосив повчальну проповідь.

Наприкінці богослужіння отець Василь привітав настоятеля і всю громаду із "другим Великоднем", адже храмове свято за своєю величчю прирівнюється до Пасхи.

У свою чергу прот. Микола Марусяк подякував священнослужителям, які розділили радість престольного дня, а також усім жертводавцям, благодійникам і небайдужим парафіянам, завдяки пожертвам і праці яких храм поступово оновлюється. Зокрема з ініціативи міського голови п.Анатолія Шумка і за підтримки депутатського корпусу і виконавчого комітету міської ради було встановлено зовнішнє освітлення храму, облаштовано тротуар (особлива подяка заступнику міського голови Віктору Кушику, який курував цей процес); за фінансової підтримки п.Володимира Томаша було облаштовано вхідну доріжку до храму, тощо.

Завершилося святкове богослужіння водосвяттям, після якого усі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 566 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/3

«  Травень 2017  »