Головна » 2016 » Грудень » 20 » У Свято-Миколаївській церкві міста Снятина відзначили храмове свято
У Свято-Миколаївській церкві міста Снятина відзначили храмове свято

19 грудня, в день пам'яті святителя Миколая Чудотворця, архієпископа Мир Лікійських, православна громада мікрорайону Микулинці, що в місті Снятині, відзначає своє храмове свято. З цієї нагоди до Свято-Миколаївської церкви завітав Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк, де звершив Божественну Літургію у співслужінні настоятеля храму прот. Михайла Мизюка, а також: прот. Василя Джуса, прот. Миколи Курилюка, прот. Івана Курилюка, прот. Василя Руданця, прот. Миколи Марусяка, прот. Андрія Гаврилюка, прот. Василя Кушерського, свящ. Дмитра Джуса і протодияк. Романа Підгірного.

За святковим богослужінням разом із микулинською громадою молився і міський голова Снятина Анатолій Шумко із сім'єю і його заступник Віктор Кушик.

Після Євангельського читання прот. Михайло Марусяк звернувся до вірян зі словами повчальної проповіді, в якій на прикладі святителя Миколая показав шлях християнського удосконалення, а одночасно - прояви Промислу Божого щодо людства.

Наприкінці богослужіння собором духовенства було звершене читання Акафіста святителю Миколаю і Чин малого освячення води.

Завершуючи богослужіння, отець-благочинний привітав настоятеля і всю микулинську громаду із храмовим святом, подякував за їхні старання і труди задля церкви і на славу Божу. У свою чергу настоятель склав слова вдячності священнослужителям, які прибули розділити радість величного свята, міському голові і його заступнику, які ніколи не залишаться осторонь проблем і потреб громади, всім своїм парафіянам, які неустанно трудяться біля храму, і привітав усіх іменинників.

Насамкінець усі присутні були окроплені свяченою водою і помазані св. оливою, освяченою напередодні на всенічній, а найменші прихожани отримали солодкі подарунки.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1228 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.6/9

«  Грудень 2016  »