Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2021 » Липень » 21 » У Стецеві святкували храмовий день
У Стецеві святкували храмовий день

10 червня, у день Вознесіння Господнього, Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк відвідав Свято-Вознесенський храм села Стецева, де з нагоди храмового свята очолив урочисте богослужіння. За Літургією отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Юрій Грабовецький, прот. Василь Джус, прот. Роман Гуменяк, свящ. Роман Мизюк і протодияк. Роман Підгірний.

Після читання Євангелія отець Михайло виголосив повчальну проповідь.

Наприкінці богослужіння отець-благочинний привітав настоятеля і всю громаду із храмовим святом, подякував за пожертви і труди задля відновлення храму, і побажав Божого благословення у подальшому служінні Богові і людям.

Після святкового "Многоліття" присутні в храмі віряни були помазані св. єлеєм, а згодом було звершено чин освячення води, після якого всі були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 47 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1
«  Липень 2021  »

прот. Микола Марусяк © 2021