Головна » 2013 » Вересень » 20 » У Снятині вшанували Архістратига Михаїла
У Снятині вшанували Архістратига Михаїла

19 вересня за новим стилем Православна Церква святкує Спомин чуда Архістратига Михаїла в Хонах. Для жителів Снятина цей день - особливий, адже з давніх-давен архангел Михаїл вважається покровителем міста, а свято на честь його чуда в Хонах вшановується як храмове усіма городянами.

З нагоди свята у Свято-Троїцькому соборі міста відбулося урочисте богослужіння, яке очолив настоятель собору, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк. Отцю-декану співслужили: прот. Теофіл Кишкан (позаштатний клірик собору), прот. Василь Близнюк (настоятель Свято-Вознесенського храму в селищі Заболотів і Свято-Михайлівського храму в с. Борщів), прот. Василь Джус (настоятель храму Різдва Богородиці в селі Русів і Хрестовоздвиженської церкви в селі Потічок), прот. Михайло Мизюк (настоятель Свято-Миколаївського храму в м. Снятині (Микулинці) і Свято-Михайлівської церкви в с. Завалля), прот. Тарас Дмитрук (настоятель храму Іоана Богослова в м. Снятині (Кулачин) і Свято-Володимирської церкви в с. Залуччя Долішнє), прот. Микола Марусяк (настоятель Свято-Вознесенського храму м. Снятин, клірик собору), свящ. Василь Семотюк (клірик собору) і протодияк. Роман Підгірний (клірик собору).

Після євангельського читання проповідь виголосив прот. Василь Джус, який наголосив на особливому значенні ангелів і зокрема архангела Михаїла в житті кожного християнина.

Після Літургії на церковному подвір'ї відбулося Водосвяття.

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого усі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1047 | Додав: admin | Теги: благочинний, Снятин, Свято-Троїцький собор, богослужіння | Рейтинг: 4.0/3

«  Вересень 2013  »