Івано-Франківсько-Галицька єпархія Православної Церкви України

Hram.Lviv.Ua - православний веб-портал для молодої людини, яка шукає Бога, сенсу в своєму житті та відповіді на складні хвилюючі питання

Головна » 2020 » Березень » 16 » У Снятині відзначили пам'ять Великого Кобзаря
У Снятині відзначили пам'ять Великого Кобзаря

10 березня українська спільнота відзначає роковини від дня смерті Тараса Шевченка. Цьогорічні районні пам'ятні заходи розпочалися біля пам'ятника Великому Кобзарю в центрі Снятина.

З благословення Снятинського декана протоієрея Михайла Марусяка заупокійну літію за душу приснопам'ятного раба Божого Тараса звершив настоятель Свято-Вознесенського храму міста прот. Микола Марусяк у співслужінні клірика храму Чуда Архістратига Михаїла (УГКЦ) свящ. Михайла Луканюка.

У поминальних заходах взяв участь міський голова Снятина Анатолій Шумко, представники райдержадміністрації, районної ради, громадськість міста і району.

Категорія: Церква і суспільство | Переглядів: 123 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2020  »

прот. Микола Марусяк © 2020