Головна » 2012 » Вересень » 20 » У Снятині святкували Чудо Архістратига Михаїла
У Снятині святкували Чудо Архістратига Михаїла

19 вересня, день Спомину чуда Архістратига Михаїла в Хонах, жителі міста Снятин святкують як день свого небесного покровителя. З цієї нагоди у Свято-Троїцькому соборі відбулися урочисті богослужіння.

Напередодні ввечері настоятель собору, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк звершив всенічну у співслужінні соборного духовенства.

У сам день свята зранку було відслужено акафіст Архістратигу Михаїлу. Читання акафіста очолив прот. Ярослав Марикот.

Божественну Літургію очолив прот. Михайло Марусяк, якому співслужили: прот. Теофіл Кишкан (позаштатний клірик собору), прот. Михайло Мизюк (м.Снятин (Микулинці) і с. Завалля), прот. Мирослав Паньків (села Бучачки і Трофанківка), прот. Любомир Куцак (села Будилів і Любківці), прот. Ярослав Марикот (села Ганьківці і Вишнівка), прот. Ігнатій Мельник (с. Попельники), прот. Петро Станчак (с. Хутір-Будилів), прот. Тарас Дмитрук (м. Снятин (Кулачин) і с. Залуччя Долішнє), прот. Микола Марусяк (Свято-Вознесенкьсий храм м.Снятин), прот. Ярослав Петрук (с.Джурів), прот. Роман Грищук (м.Глибока, Чернівецька єпархія), прот. Богдан Близнюк (с. Хлібичин), прот. Василь Ткачук (с. Новоселиця), прот. Микола Борчук (села Тулова і Устя), свящ. Василь Семотюк (клірик собору), свящ. Роман Гуменяк (с. Олешків), свящ. Роман Близнюк (клірик Свято-Вознесенського храму смт. Заболотів) і дияк. Роман Підгірний (клірик собору).

Після євангельського читання зі словами повчання звернувся прот. Роман Грищук - настоятель храму св. рівноапостольної княгині Ольги м. Глибока Чернівецької єпархії, уродженець м.Снятин.

На завершення Літургії від імені духовенства з вітальним словом до настоятеля і парафіян собору звернувся прот. Михайло Мизюк.

У свою чергу отець-декан подякував священнослужителям за спільне богослужіння і всім побажав молитовного заступництва архістратига Михаїла.

Святкове богослужіння завершилося водосвятним молебнем і хресним ходом навколо храму, під час якого всі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1930 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 3.8/8

«  Вересень 2012  »