Головна » 2014 » Жовтень » 27 » У Снятині пройшли збори духовенства Снятинського деканату
У Снятині пройшли збори духовенства Снятинського деканату

27 жовтня у Свято-Троїцькому соборі міста Снятин відбулися збори духовенства і представників громад Снятинського деканату під головуванням секретаря єпархіального управління протоієрея Василя Бурака.

На порядок денний було винесено кілька важливих питань. Зокрема отець-канцлер висловив щиру вдячність від Митрополита Іоасафа за пожертви, якими парафії підтримали бійців Прикарпаття, які беруть участь в АТО на Сході України. Також прот. Василь Бурак подякував за пожертви продуктами для Манявського монастиря.

Далі секретар єпархії поінформував священиків і церковних старост про найважливіші події в житті Церкви загалом і Івано-Франківської єпархії зокрема. Серед іншого було повідомлено про перехід окремих парафій з-під юрисдикції УПЦ (МП) до Київського Патріархату.

Отець-канцлер також закликав парафії передплачувати церковну пресу, а прот. Іван Курилюк, настоятель храму в с.Белелуя, зауважив, що для окремої парафії не буде надто обтяжливо, якщо вона, передплативши кількадесят примірників "Голосу Православ'я", роздасть їх своїм прихожанам.

Снятинський благочинний прот. Михайло Марусяк зробив узагальнення цьогорічної візитації по парафіях деканату.

Окрім того, на зборах священнослужителі мали можливість придбати книжкові календарі на 2015 рік для своїх храмів.

Завершилися збори спільною молитвою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 518 | Додав: admin | Теги: збори | Рейтинг: 3.8/4

«  Жовтень 2014  »