Головна » 2014 » Листопад » 17 » У Снятині освячено пам'ятник воїнам-афганцям
У Снятині освячено пам'ятник воїнам-афганцям

8 листопада, у день пам'яті святого великомученика Димитрія Солунського, у Снятині, біля кінотеатру, було відкрито й освячено пам'ятник воїнам-афганцям. Освятив монумент Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк у спіслужінні прот. Василя Семотюка, клірика Свято-Троїцького собору м.Снятин, і свящ. Василя Мороза, настоятеля Свято-Покровського храму с. Підвисоке (батько отця Василя - блаженної пам'яті прот. Богдан Мороз - також був афганцем, трагічно загинув 2005 року).

Тут, біля пам'ятника, було звершено заупокійну літію за всіх воїнів-афганців Снятинщини, які загинули на тій "чужій" війні, а також за тих, які померли вже після повернення з Афганістану. Таких у Снятинському районі - двадцять.

У відкритті монумента взяли участь завсектором оборонної роботи Івано-Франківської ОДА Валерій Іваненко, голова Івано-Франківської обласної організації Української спілки воїнів-афганців Юрій Купчій, голова Снятинської РДА Дмитро Дякур, голова Снятинської районної ради Петро Гнідан, Снятинський міський голова Анатолій Шумко, представники громадськості міста і району, учнівська і студентська молодь.

Категорія: Церква і суспільство | Переглядів: 728 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 3.0/3

«  Листопад 2014  »