Головна » 2017 » Жовтень » 15 » У Рудниках відзначили престольне свято і помолилися за полеглих захисників України

14 жовтня, коли Православна Церква святкує Покрову Пресвятої Богородиці, храмове свято відзначає громада села Рудники. Цьогорічне святкування тут очолив Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк, якому разом із настоятелем прот. Степаном Гуменяком співслужили: прот. Василь Близнюк, прот. Василь Джус, прот. Михайло Мизюк, прот. Мирослав Паньків, прот. Ярослав Петрук, прот. Роман Гуменяк, протодияк. Роман Підгірний.

Після євангельського читання отець-декан виголосив проповідь, у якій, пригадавши історію свята, наголосив на постійній і неустанній допомозі Матері Божої для кожної людини.

Наприкінці богослужіння прот. Михайло Марусяк привітав настоятеля і його паству із храмовим святом.

Після многоліття всі присутні були помазані освяченою оливою.

Згодом біля могили борцям за волю України собором духовенства було звершено заупокійну літію за всіх полеглих захисників України, у тому числі - сучасних.

Разом із духовенством і рудниківськими парафіянами тут молилися сільський голова Микола Абрамюк, син якого захищає східні кордони України в зоні проведення АТО, і депутат Снятинської районної ради Микола Мельничук.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 461 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 3.5/2

«  Жовтень 2017  »