Головна » 2014 » Жовтень » 11 » У престольне свято кулачинської церкви було освячено нову дзвіницю
У престольне свято кулачинської церкви було освячено нову дзвіницю

9 жовтня, у день пам'яті святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк очолив святкове богослужіння з нагоди престольного свята у Свято-Іоано-Богословському храмі, що у мікрорайоні Кулачин міста Снятина. Отцю-декану співслужили: настоятель храму прот. Тарас Дмитрук, а також прот. Михайло Мизюк (м. Снятин (Микулинці) і с. Завалля), прот. Іван Курилюк (с. Белелуя), прот. Любомир Куцак (с. Будилів і Любківці), прот. Ярослав Марикот (с. Ганьківці і Вишнівка), прот. Василь Руданець (с. Красноставці), прот. Юрій Грабовецький (с. Стецева), прот. Петро Станчак (с. Хутір-Будилів), прот. Микола Марусяк (м. Снятин), прот. Богдан Близнюк (с. Хлібичин і Турка Борщівська), прот. Микола Борчук (с. Тулова і Устя) і протодияк. Роман Підгірний (м. Снятин).

Після євангельського читання прот. Михайло Марусяк виголосив проповідь.

За святковим богослужінням молилися міський голова Снятина п. Анатолій Шумко і директор Снятинської ЗОШ № 2 п. Володимир Ахтемійчук разом із педагогічним і учнівським колективом.

Наприкінці Божественної Літургії отець-благочинний привітав настоятеля разом із громадою з храмовим святом і побажав усім миру і любові. Прот. Тарас у свою чергу склав слова щирої вдячності всій громаді, силами якої за 15 місяців роботи було зведено нову дзвіницю, яка стала гармонійною окрасою храму. Завершилася Літургія многоліттям і молитвою за Україну, після чого усі присутні мали нагоду приступити до помазання освяченим єлеєм.

Згодом на церковному подвір'ї було звершено Чин освячення води, а також освячення новозбудованої дзвіниці.

Завершилося святкове богослужіння хресним ходом навколо храму, під час якого усі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 398 | Додав: admin | Теги: Кулачин, ап. Іоан Богослов, благочинний, богослужіння | Рейтинг: 4.8/5

«  Жовтень 2014  »