Головна » 2012 » Березень » 20 » У Попельниківській школі відбулася зустріч із духовенством
У Попельниківській школі відбулася зустріч із духовенством

У вівторок, 20 березня, у загальноосвітній школі села Попельники було проведено захід, приурочений тижню духовності, який був організований дирекцією школи спільно із  настоятелем Свято-Михайлівського храму с.Попельники протоієреєм Ігнатієм Мельником.

З цієї нагоди до навчального закладу було запрошено Снятинського декана протоієрея Михайла Марусяка, якого супроводжували прот. Ігнатій Мельник - настоятель місцевої парафії, прот. Микола Курилюк (с.Прутівка), прот. Василь Ткачук (с. Новоселиця) і прот. Микола Марусяк (м.Снятин).

Спочатку духовенство разом зі всім педагогічним і учнівським колективом помолились (було відслужено Молебень до Страстей Христових), після чого до всіх присутніх зі словом повчання звернувся прот. Михайло Марусяк, який наголосив на тому, яке значення для кожної людини мають страждання Христові. У такий спосіб отець-декан актуалізував проблему посту, адже ніхто не зможе спожити плодів Божественної любові, проявленої на Хресті, без особистого подвигу.

Завершуючи повчання, отець-благочинний побажав і учням, і педагогам відчуття відповідальності перед Богом за сумлінне виконання обов'язків, покладених на кожного. Насамкінець прот. Михайло Марусяк подарував для шкільної бібліотеки декілька примірників із особистого доробку (підручники із Морального  богослов'я і Нового Завіту).

Категорія: Церква і школа | Переглядів: 745 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

«  Березень 2012  »