Головна » 2011 » Листопад » 27 » У Новоселиці освячено новий престол
У Новоселиці освячено новий престол

27 листопада, у неділю 24-у після П'ятидесятниці, у день пам'яті святого апостола Филипа, Архієпископ Івано-Франківський і Галицький Іоасаф освятив новий престол у Свято-Миколаївському храмі села Новоселиця. Його Високопреосвященству співслужили: прот. Михайло Марусяк – Снятинський благочинний, прот. Ярослав Марикот (села Ганьківці і Вишнівка), прот. Василь Руданець (с. Красноставці), прот. Микола Марусяк (м.Снятин), прот. Ярослав Петрук (с. Джурів), прот. Ігнатій Мельник (с. Попельники) і прот. Василь Ткачук – настоятель храму.

Після чину освячення престолу на ньому було звершено першу Божественну Літургію.

На запричасному виголосив проповідь прот. Микола Марусяк, який розтлумачив значення слів апостола Павла: "Ставайте подібні мені, як я Христу" (1 Кор. 4, 16) і закликав усіх до правильного наслідування того прикладу, який показав Христос і Його апостоли.

Після Божественної Літургії зі словом повчання до всіх присутніх звернувся Архієпископ Іоасаф, наголосивши на тому, яке важливе значення у житті кожної людини має віра. Адже тільки тверда віра дала змогу апостолу Филипу достойно понести свою апостольську місію, а в кінці безстрашно прийняти жахливі муки і смерть за Христа. Завдяки вірі вижив багатостраждальний український народ, не зважаючи навіть на спроби більшовицького режиму безжалісно винищити голодом 1932-33 років весь люд на українських землях. Сьогодні нам теж необхідна тверда, правильна віра, адже сучасний світ все більше охоплюють хвилі гордині і марнославства, егоїзму і прагматизму, люди стають чужими одне одному. Тільки віра зближає людей і наближає їх до Бога.

На завершення його Високопреосвященство нагородив благословенними грамотами жертводавця – жителя села Новоселиця, який поофірував новий престол (робота і матеріал самого жертводавця), а також хор і всю громаду Свято-Миколаївської церкви.

Завершилося святкове богослужіння уставним многоліттям.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1729 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/2

«  Листопад 2011  »