Головна » 2017 » Грудень » 20 » У Микулинцях відсвяткували престольне свято
У Микулинцях відсвяткували престольне свято

19 грудня, в день пам'яті святителя Миколая Чудотворця, архієпископа Мир Лікійських, у Свято-Миколаївському храмі, що знаходиться в мікрорайоні Микулинці міста Снятина, відбулося урочисте богослужіння з нагоди престольного свята. На запрошення настоятеля протоієрея Михайла Мизюка храмову відправу очолив Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк у співслужінні прот. Василя Захарука, прот. Степана Гуменяка, прот. Василя Джуса, прот. Миколи Курилюка, прот. Юрія Грабовецького, прот. Тараса Дмитрука, прот. Миколи Марусяка і протодияк. Романа Підгірного.

Микулинський храм у цей день був заповнений вірянами, серед яких був і міський голова Снятина Анатолій Шумко зі своїм заступником Віктором Кушиком.

Після Євангельського читання отець-декан виголосив проповідь, у якій на прикладі житія святителя Миколая Чудотворця закликав усіх до справжнього і щирого християнського милосердя.

Цього святкового дня чимало вірян приступили до Таїнств Покаяння і Причастя задля очищення від гріхів, зцілення душі і тіла і для успадкування вічного життя з Богом.

Після Божественної Літургії було звершено читання Акафіста святителю Миколаю, а згодом - водосвяття.

Наприкінці святкового богослужіння отець-благочинний привітав настоятеля і його парафіян із храмовим святом, подякував за сумлінну працю на славу Божу і побажав усім мирного неба, спокою і порозуміння в родинах і неустанного молитовного заступництва від святителя Миколая.

У свою чергу прот. Михайло Мизюк подякував собору духовенства за спільну молитву, за духовну і моральну підтримку, подякував міському голові і його команді за небайдужість до життя микулинської громади. Особливо отець-настоятель подякував парафіянам і жертводавцям, працею і матеріальною підтримкою яких храм розвивається і належним чином упорядковується.

На завершення святкової відправи всі присутні були окроплені свяченою водою, а також були помазані оливою, освяченою напередодні на всенічній відправі.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 543 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 4.2/4

«  Грудень 2017  »

прот. Микола Марусяк © 2018