Головна » 2011 » Жовтень » 10 » У Кулачині відсвяткували храмовий день
У Кулачині відсвяткували храмовий день

9 жовтня за новим стилем Православна Церква вшановує пам'ять святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, якого церковна традиція назвала Апостолом любові. Цей день є особливим для православної громади м.Снятин (Кулачин), адже їхній храм освячений на честь саме цього Апостола.

З нагоди престольного свята в Іоано-Богословській церкві, що на окраїні міста, було звершено святкове богослужіння, яке очолив Снятинський декан протоієрей Михайло Марусяк. Його високопреподобію співслужили: прот. Михайло Мизюк (м.Снятин (Микулинці) і с.Завалля), прот. Роман Сухолиткий (с.Оршівці, Кіцманська єпархія), прот. Тарас Дмитрук – настоятель, прот. Микола Марусяк (м.Снятин – Св.-Вознесенський храм), прот. Юрій Грабовецький (с.Стецева), прот. Богдан Близнюк (сс. Хлібичин і Турка Борщівська) і дияк. Роман Підгірний (клірик Свято-Троїцького собору).

Після євангельського читання отець-благочинний виголосив проповідь, у якій на основі житія апостола Іоана Богослова пояснив, чому його називають Апостолом любові, і закликав усіх до справжньої любові до Бога і до ближніх.

Після Божественної Літургії прот. Михайло Марусяк привітав настоятеля і його парафіян із храмовим святом і висловив вдячність за те, що така невеличка громада зуміла з маленької церковці зробити прекрасний храм Божий – окрасу Снятина.

У свою чергу отець-настоятель подякував священнослужителям за те, що розділили радість престольного свята.

На завершення богослужіння було звершено водосвятний молебень, після якого усі присутні були окроплені свяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1034 | Додав: admin | Теги: | Рейтинг: 5.0/1

«  Жовтень 2011  »