Головна » 2013 » Липень » 12 » У Хуторі-Будилові вшанували святих апостолів Петра і Павла
У Хуторі-Будилові вшанували святих апостолів Петра і Павла

12 липня за новим стилем Православна Церква вшановує пам'ять святих апостолів Петра і Павла. На честь цих Первоверховних Апостолів освячений храм у селі Хутір-Будилів. З нагоди престольного свята тут відбулося святкове богослужіння, яке очолив Снятинський благочинний протоієрей Михайло Марусяк.

Його Високопреподобію співслужили: настоятель храму прот. Петро Станчак, а також прот. Микола Курилюк - настоятель храму в с. Прутівка, прот. Михайло Мизюк - настотель храмів у м. Снятині (Микулинці) і с. Завалля, прот. Ярослав Марикот - настоятель храмів у селах Ганьківці і Вишнівка, прот. Василь Руданець - настоятель храму в с. Красноставці, прот. Юрій Грабовецький - настоятель храму в с. Стецева, прот. Тарас Дмитрук - настоятель храмів у м. Снятин (Кулачин) і с. Залуччя Долішнє, прот. Микола Марусяк - настоятель храму в м. Снятині (Вознесенська церква), прот. Віталій Кулаєць - настоятель храму в с. Княже, прот. Василь Ткачук - настоятель храмів у с. Новоселиця, прот. Микола Борчук - настоятель храмів у селах Устя і Тулова і протодияк. Роман Підгірний - клірик Свято-Троїцького собору м. Снятин.

Після Євангельського читання зі словами проповіді до вірян звернувся прот. Тарас Дмитрук, який, розповідаючи про житіє святих апостолів Петра і Павла, зауважив, що кожен християнин повинен намагатися наслідувати їхню віру і жертовність заради Христа.

Наприкінці Божественної Літургії до присутніх звернувся прот. Михайло Марусяк. У своєму слові отець-декан побажав усім молитовного заступництва святих апостолів Петра і Павла. Особливі слова привітання звучали в адресу настоятеля храму з нагоди дня його тезоіменитства.

До привітань духовенства долучилася церковна і сільська громада в особі сільського голови і церковного старости Олега Солтисіка.

Після Літургії було звершено водосвяття на церковному подвір'ї.

Завершилося святкове богослужіння хреним ходом, під час якого усі присутні були окроплені освяченою водою.

Категорія: З життя деканату | Переглядів: 1051 | Додав: admin | Теги: Хутір-Будилів, благочинний, богослужіння, свв. апп. Петро і Павло | Рейтинг: 5.0/1

«  Липень 2013  »